Nasza firma zajmuje się również przyłączaniem studni do budynku lub uzbrojeniem jej w celach budowlanych czy ogrodowych. Usługi wykonujemy na terenie Śląska i Małopolski.

Wykonujemy studnie z przyłączem i bez. Dzięki naszym kompleksowym usługom, mogą Państwo uzyskać w pełni zadowalający efekt końcowy. Zapewniamy studnie z przyłączem idealnie dostosowane do Państwa oczekiwań. W zależności od Państwa potrzeb, dobierzemy odpowiednie rozwiązanie. Studnie z przyłączem wykonywaliśmy już wiele razy, dzięki czemu przetestowaliśmy różnorodne rozwiązania. Jeśli zastanawiają się Państwo, jakie studnie z przyłączem sprawdzą się w danej sytuacji, chętnie doradzimy Państwu w tej kwestii.
Ceny instalacji wahają się między 3000 a 6000 zł w zależności od zastosowanych materiałów, sterowań, głębokości studni i odległości między budynkiem. Firma dysponuje dużym wyborem pomp od 400 do 4000 zł. oraz różnego rodzaju sterowań , kabli ,linek , obudów studni i hydroforów o pojemnościach wody od 25l do nawet 5000 litrów

CENNIK:

Niektóre z materiałów do zabudowy