Nasza firma posiada 4 oddziały wiertnicze w Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej i Żywcu, co pozwala nam działać na obszarze Śląska i Małopolski. Jednym z naszych ostatnich projektów było wykonanie ponad 20-metrowej studni głębinowej w Suchej Beskidzkiej, która została oddana do użytku domowników 3 września 2023 roku. Ujęcie wody zostało wykonane z przyłączem do budynku, zapewniając klientom wiele korzyści.

Woda pozyskana z tej studni ma znacznie lepszą jakość niż ta dostarczana przez wodociągi. Jest to całkowicie naturalna i darmowa woda. Aby osiągnąć takie rezultaty, nasze wiertnice przeprowadzają wiele prac, które skutkują solidną studnią, służącą przez wiele lat. Kluczowe znaczenie ma również odpowiednio dobrane metoda i średnica wiercenia, ustalone przez naszych hydrogeologów.

W przypadku realizacji studni głębinowej o takich parametrach w Suchej Beskidzkiej, zapewniliśmy klientowi dwuletnią gwarancję oraz serwis później. Dzięki temu klient ma pewność, że ujęcie wody zostało wykonane profesjonalnie i przyniesie wiele korzyści.