Międzybrodzie Bialskie to piękna miejscowość położona przy Jeziorze Żywieckim. W Międzybrodziu wierconych studni głębinowych wykonaliśmy dziesiątki i przeważnie z dużą ilością wody dobrej jakości.

Woda w tych rejonach występuje w spękaniach skalnych ale też zdarza się, że spękania są duże i wiercenie studni głębinowej jest bardzo skomplikowane ze względu na potrzebę zastosowania dużej ilości rur osłonowych.

Ceny studni w Międzybrodziu Bialskim w całości z materiałem wynoszą 200 lub 220 złotych za 1 metr bieżący z materiałem. W tej cenie zawarte są rury do wody pitnej, żwirowanie, korki specjalistyczne zabezpieczające studnie przed napływem wód gruntowych i filtry cięte szczelinowo. Do ceny należy doliczyć koszt uzbrojenia i przyłączenia studni do budynku.

Dużo studni w Międzybrodziu Bialskim i Żywieckim wiercimy otrzymując zlecenie z polecenia od zadowolonych inwestorów. Po wykonaniu kompleksowym studni głębinowej korzystanie z niej jest bardzo tanie co przy zastosowaniu pomp ekonomicznych powoduje, że na miesiąc płacimy na dom jednorodzinny zamieszkały przez czteroosobową rodzinę około trzy złote na miesiąc. Wyliczenia te zostały przyjęte z cen średniej krajowej 55 groszy za 1 kilowat.