Tym razem studnia głębinowa powstała w Bielsku-Białej pod górami w dzielnicy Olszówka. Wiercenie studni przebiegło bez żadnych komplikacji a wody dla nowo wybudowanego domu wystarczy zarówno do podlewania ogrodu jak i korzystania z niej w do celów sanitarnych. Podczas wiercenia studni wiertnicy szacowali, że prognozowana ilość wody wyniesie około dwóch kubików na godzinę.

Po wykonaniu uzbrojenia studni w rury do wody jako drugi etap zostało wykonane przyłącze do budynku. Polegające na montażu pompy głębinowej i budowy hydroforni w budynku. Następnie został wykonany dokładniejszy pomiar z którego wynikło, że wody jest 2.300 litrów na godzinę. Bielsko – Biała dzielnica Olszówka to teren w którym występuje łupek, skała, ił i glina.

Zachęcamy mieszkańców Bielska Białej do wiercenia studni głębinowych dlatego, że rachunki za wodę miesięcznie nie powinny przekraczać 2-5 zł opłaty za prąd na miesiąc. Przed licznikiem naliczającym kanalizację w budynku montowany jest kran ,który bez naliczania ścieków posłuży nam do mycia samochodu, podlewania ogrodu czy napełnienia basenu.