Czernichów to gmina do której należy Międzybrodzie Bielskie, Międzybrodzie-Żywieckie, Tresna. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Beskidach ze względu na występowanie tam sztucznego zalewu jeziora Żywieckiego i otaczających go gór. Wykonujemy tam setki studni głębinowych ponieważ wodociągi gminne ze względu na górzysty teren są ciężkie do rozbudowania. W tym celu musiało by powstać wiele przepompowni, które podnoszą ciśnienie pompowanej wody co dla gminy jest chyba niezbyt opłacalne.

Studnia głębinowa widoczna na filmiku powstała na zlecenie prywatnego inwestora, która ma służyć jako jedyne ujęcie wody pitnej do nowo budowanego domu jednorodzinnego. Po zakończeniu prac wiertniczych i w trakcie wiercenia zaobserwowaliśmy, że wody na dom jest pod dostatkiem i nie były wymagane dodatkowe pompowania pomiarowe. Nie była też wymagana rura osłonowa co znacząco obniżyło koszt odwiertu.

W gminie Czernichów studnie głębinowe wiercone wykonujemy w zależności od stosowanej średnicy w cenach od 200 do 220 złotych za jeden metr bieżący. Szczegółowy CENNIK można wyszukać na naszej podstronie studnie głębinowe cennik.