Studnie głębinowe

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze

Studnie głębinowe i kopane od 220 zł metr, kompleksowo z materiałem

Metoda wiercenia oraz średnica dobierana jest przez naszego hydrogeologa. Hydrogeolog stwierdza też na podstawie map hydrograficznych i hydrogeologicznych czy woda znajduje się na działce i jaki jest przekrój geologiczny co pozwala nam dobrać sposób wiercenia i stwierdzić czy w danym terenie wymagana jest rura osłonowa czy też nie. W przypadku nie stosowania rury osłonowej można znacznie obniżyć koszt odwiertu.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Metody jakimi odbywa się odwiert studni głębinowej:

metody odwiertu studni głębinowej

  • prawy obieg płuczki
  • młotek wgłębny system DSB
  • młotek wgłębny system ODEX
  • wiercenie studni głębinowej szapą
  • wiercenie studni głębinowej udarowe.

Studnie głębinowe kompleksowo wraz z przyłączem wykonujemy na terenie Śląska i Małopolski w odległości do 150 km od Bielska- Białej. Studnie głębinowe wykonujemy wszystkimi metodami i średnicami.

Wiercenie studni wymaga posiadania kompleksowej wiedzy. Nasza firma od wielu lat zajmuje się tematem, jakim są studnie głębinowe w Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Częstochowie, Nowym Sączu i we wszystkich innych miejscowościach województwa małopolskiego i śląskiego.

Dzięki doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać w pełni profesjonalny odwiert studni głębinowej. Koszt studni głębinowej ustalany jest indywidualnie, orientacyjne ceny studni można znaleźć w cenniku poniżej. Wielu klientów chwali nasze studnie głębinowe ceny których są naprawdę konkurencyjne.

Nasze studnie powstają za pomocą sprawdzonych metod. Zatrudniamy fachowców, dla których wiercenie studni głębinowej nie jest nowością. Dzięki temu mamy pewność, że studnie głębinowe, które wykonamy dla naszych klientów, spotkają się z ich akceptacją. Firma hydroodwiert.pl to znakomite studnie głębinowe koszt których Państwa nie zaskoczy.

Studnie głębinowe cennik 2023

Sprawdź jaki jest koszt wykonania studni głębinowej. Ceny dla poszczególnych usług.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami! Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Opinie klientów: #googlemaps #facebook

Tanio szybko i solidnie.Firma godna polecenia?
★★★★★
Sylwia C – 19 sierpnia 2019

Polecam firma spisała się na medal Tanio Szybko Solidnie ?
★★★★★
Natalia Glen – 17 lipca 2019

Świetna firma,rzetelna praca polecam!!
★★★★★
Zuzannva – 2 lipca 2019

Wiercenie studni głębinowej większymi średnicami do uzgodnienia indywidualnie. Przygotujemy dla Ciebie specjalną wycenę.

Studnie głębinowe wykonywane przez naszą firmę są w pełni hermetyczne i zabezpieczone przed napływem wód gruntowych.

Stosowane zabezpieczenia:

  • cementacja lub inekcja otworu,
  • zastosowanie kompaktonitu lub wertonitu.
Budowa studni głębinowej

Maszyny jakimi wykonujemy wiercenie studni głębinowej

Usługi studniarskie
samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180