Studnie głębinowe Istebna

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze z oddziałem w Istebnej

Studnie głębinowe i kopane kręgowe już od 220 zł metr wraz z materiałem

Herb gminy Istebna

Na przestrzeni ostatnich miesięcy, w Istebnej wykonaliśmy kilkadziesiąt różnych zleceń na budowę studni głębinowej i kręgowej. Każdego roku liczba realizacji usług w tym regionie wzrasta względem poprzedniego. W te okolice zawsze wysyłamy ten sam zespół wiertników, mający największe doświadczenie w odwiertach studni na tym obszarze. Dzięki temu zabiegowi zmniejszamy czas i koszt wiercenia.

Hydrogeolog na podstawie map hydrograficznych i hydrogeologicznych powiatu cieszyńskiego, mając również na uwadze wcześniejsze realizacje, dobiera odpowiednie miejsce, rodzaj i średnicę odwiertu. Podejmuje również decyzję czy trzeba zastosować rurę osłonową. Bez niej całkowity koszt studni znacząco spada.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Metody jakimi wiercimy studnie głębinowe w Istebnej:

metody odwiertu studni głębinowej

  • prawy obieg płuczki
  • młotek wgłębny DSB
  • młotek wgłębny ODEX
  • wiercenie szapą
  • wiercenie udarowe.

Początkowo studnie głębinowe wykonywaliśmy wyłącznie w okolicach Bielska-Białej. Kilkanaście lat temu rozszerzyliśmy działalność naszej firmy na teren całego Śląska i Małopolski poprzez rozbudowę naszej firmy o 3 nowe odziały: w Żywcu, Krakowie i Katowicach. Rejon Istebnej obsługuje zespół wiertników z Żywca. Przy większych odwiertach ściągamy również grupę z Bielska-Białej.

Budowa studni wymaga posiadania wszechstronnej wiedzy z zakresu wiercenia i szukania wody na działce. Wybranie odpowiedniego miejsca pod odwiert, jest kluczowym elementem skutecznego działania przez lata. Przez ponad 2 dekady działania naszej firmy, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalne usługi studniarskie od A do Z. Zatrudniamy specjalistów w swoich dziedzinach, co jakiś czas uzupełniając swój zespół o studentów z kierunków geologicznych, którzy w przyszłości przejmą rolę starszych.

Koszt budowy własnej studni głębinowej wiąże się z pewnym wydatkiem, w szczególności gdy woda znajduje się głęboko. Jednak jest to inwestycja, która się dosyć szybko zwraca. Szacuje się, że koszt rocznego utrzymania studni, wynosi tyle ile miesięczny rachunek za wodę. Aby to wszystko się kalkulowało, studnia musi działać wydajnie i bezawaryjnie, nasza firma to zapewnia oferując odpowiednią jakość wykonania i serwis pogwarancyjny (2 lata gwarancji na każdą usługę). Nie wierzysz? Sprawdź opinie klientów na temat „Hydroodwierty – studnie głębinowe”.

Studnie głębinowe Istebna cennik 2023

Sprawdź przybliżone koszty stworzenia studni głębinowej w Istebnej. Cena każdej usługi opisana.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Zainteresowany studnią w Istebnej?

Zadzwoń! Wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Opinie klientów z Istebnej: #googlemaps #facebook

Polecam firmę. Fachowcy. Realizacja zlecenia bez zarzutu. Szybko i sprawnie.
★★★★★
Karolina Kretkowska – 1 lutego 2020

Bardzo polecam tą firmę. Pełna satysfakcja i profesjonalizm
★★★★★
beata – 15 stycznia 2020

Świetna firma,rzetelna praca polecam!!
★★★★★
Zuzannva – 2 lipca 2019

Wiercenie studni głębinowej większymi średnicami należy uzgodnić osobiście. Prześlemy wtedy odpowiednią wycenę zlecenia.

Studnie głębinowe wykonywane przez naszą firmę są w zabezpieczone hermetycznie i przed napływem wód gruntowych.

Zabezpieczenia:

  • cementacja lub inekcja otworu,
  • zastosowanie kompaktonitu lub wertonitu.
Budowa studni głębinowej

Posiadane urządzenia wiertnicze

Usługi studniarskie
samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

Istebna – miejscowość położona w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim, gminie Istebna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180