Studnie głębinowe Międzybrodzie Bialskie

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze, oddział w Międzybrodziu Bialskim

Własna studnia na działce od 220 zł metr wraz z materiałem

Obecnie coraz więcej mieszkańców Międzybrodzia Bialskiego podejmuje decyzję o budowie własnej studni. Najczęściej podejmują taką decyzję z uwagi na stale rosnące ceny wody z wodociągów miejskich czy gminnych. Z tego powodu, przez ostatnie kilka miesięcy mamy więcej zleceń w tym rejonie niż dotychczas.

Nasz geolog znakomicie zna przekrój geologiczny tych okolic, więc z użyciem map hydrogeologicznych gminy Czernichów bez problemu określi miejsce odwiertu, rodzaj i średnice studni. Na podstawie tych informacji i swojego doświadczenia stwierdzi również czy istnieje prawdopodobieństwo napływu wód gruntowych, jeżeli tak wymagane będzie zastosowanie rury osłonowej, która zabezpiecza przed tym zjawiskiem. Jednak zastosowanie tego rozwiązania podnosi ostateczny koszt studni głębinowej.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Tymi metodami wiercimy w Międzybrodziu Bialskim:

metody odwiertu studni głębinowej

  • obieg płuczki (prawy)
  • młotek wgłębny DSB
  • młotek wgłębny ODEX
  • odwiert szapą
  • odwiert udarowy

Studnie głębinowe z przyłączem do budynku wykonujemy w większości regionów województwa śląskiego i małopolskiego. Aby zapewnić klientom usługi studniarskie najwyższej jakości, stworzyliśmy 4 niezależne oddziały wiertnicze: Kraków, Katowice, Bielsko-Biała i Żywiec. To właśnie te 2 ostatnie obsługują teren Międzybrodzia Bialskiego.

Dbamy o to, aby każda wykonana studnia była solidna i działała bez problemów przez lata. Nasi wiertnicy przed każdym odwiertem, zapoznają się z dokumentacją podobnych odwiertów w rejonie odwiertu. Pozwala to uniknąć potencjalnych problemów, występujących w danym regionie.

Przeszło 20 lat na rynku firm studniarskich mówi samo za siebie, przez ten okres wykonaliśmy tysiące różnych odwiertów studni głębinowych, usług szukania i uzdatniania wody. Filarami naszej firmy są doświadczeni wiertnicy, z niezwykłą wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Co jakiś czas uzupełniamy nasz zespół młodymi inżynierami, mogącymi w ten sposób czerpać wartościowe informacje od starszych kolegów. W ten sposób zabezpieczamy przyszłość naszej firmy.

Przybliżony koszt studni głębinowej w roku 2023 można sobie wyliczyć z naszego cennika. Ostateczna cena wymaga bezpłatnej indywidualnej wyceny, gdyż zależne jest to w dużej mierze od projektu i niezbędnych formalności. Orientacyjny czas realizacji, w zależności od ilości zleceń wynosi od kilku do kilkunastu dni.

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Hydroodwierty to znana firma wiertnicza działająca na terenie Międzybrodzia Bielskiego, z główną siedzibą w Bielsku-Białej. O naszej wysokiej jakości świadczą pozytywne opinie od klientów, które można znaleźć w Internecie.

Studnie głębinowe Międzybrodzie Bialskie cennik 2023

Tabela zawiera przybliżone koszty realizacji studni w Międzybrodziu Bialskim.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Chcesz mieć własną studnie?

Skontaktuj się z nami! Bezpłatnie wycenimy realizację studni w Międzybrodziu Bialskim

Opinie klientów z Międzybrodzia Bialskiego i okolic: #googlemaps #facebook

Polecam z całego serca. Profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy.
★★★★★
Lucy Tomasiewicz – 5 lutego 2020

Ostatnio zdecydowaliśmy się na inwestycje w studnię. Panowie fachowo doradzili co warto zrobić i w którym miejscu. Sam odwiert szybko i fachowo. Polecam i pozdrawiam.
★★★★★
Katarzyna – 7 stycznia 2020

Rzetelne i trafna ocena budowy geologicznej i warunków hydrogeologicznych na działce, co wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy.
Bardzo dobry kontakt i jasny przekaz dotyczący kolejnych etapów prac.
Końcowy efekt robót satysfakcjonujący. Udana współpraca.

Szczerze polecam współpracę z Firmą Hydro-Odwierty z Bielska – Białej!
★★★★★
Beskidia Invest – 18 czerwca 2016

Wykonujemy również odwierty studni głębinowych o większych średnicach niż te w cenniku. W tym przypadku prosimy o kontakt.

Studnie głębinowe są ściśle zamknięte, posiadają ochronę przed wodami gruntowymi.

Stosowana ochrona studni:

  • zabezpieczenie w formie iniekcja otworu lub cementacji,
  • zastosowanie wertonitu lub kompaktonitu
Budowa studni głębinowej

Realizacje studni głębinowych w Międzybrodziu Bialskim:

Nasze maszyny (wiertnice i kompresory):

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne
Usługi studniarskie

Międzybrodzie Bialskie – miejscowość położona na południu Polski, w województwie śląskim, powiecie żywieckim, gminie Czernichów. Leży u Jeziora Międzybrodzkiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180