Studnie głębinowe Milówka

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze na obszar Milówki

Studnie wiercone – głębinowe i kopane – kręgowe w cenie od 220 zł za metr bieżący z wliczonym materiałem

Nasza firma posiada duże doświadczenie zawodowe na tym terenie, zdobyte podczas licznych odwiertów studni głębinowych w Milówce. Nasz hydrogeolog zna ten teren znakomicie, odwiedzając go setki razy podczas innych usług studniarskich w tym regionie. Przy użyciu map hydrogeologicznych gminy Milówka i dostępnych dokumentacji z podobnych odwiertów w tej okolicy, określa przekrój geologiczny gruntu.

Na tej podstawie podejmie decyzję o występowaniu wody lub jej braku. Ponadto stwierdzi czy wymaga się zastosowania rury osłonowej, służącej do zabezpieczenia studni przed napływem wód gruntowych. Gdy nie jest wymagana, ostateczny koszt studni jest mniejszy.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Metody wykorzystywane przy wierceniu studni głębinowych w Milówce:

metody odwiertu studni głębinowej

  • obieg płuczki (prawy)
  • młotek wgłębny system DSB lub ODEX
  • odwiert studni głębinowej szapą lub udarowy

Poza Milówką i innymi okolicznymi miejscowościami nasza firma wykonuje studnie głębinowe w województwie śląskim i częściowo w małopolskim, jednak nie dalej niż 150 km od bazy w Bielsku-Białej. Wiercenie studni odbywa się wszelkimi metodami i średnicami.

Odwiert studni w powiecie żywieckim wymaga od zespołu wiertniczego dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jednak pracując na co dzień w tym terenie, nasi wiertnicy są przygotowani na możliwe problemy i komplikacje występujące podczas wiercenia studni. Staramy się, aby nasze zespoły wiertnicze pracowały na terenach, które najlepiej znają dlatego posiadamy również dodatkowe odziały w Krakowie, Katowicach i Żywcu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w licznych realizacjach usług studniarskich gwarantujemy profesjonalne i kompleksowe wykonanie studni głębinowych wraz z możliwością późniejszego serwisu. Orientacyjny koszt studni głębinowej w Milówce można sobie obliczyć z wykorzystaniem poniższego cennika. Jednak ostateczna cena ustalana jest indywidualnie i może się nieznacznie różnić. Ponad 30 pozytywnych opinii umieszczonych w mapach Google i wysoka ocena nasze firmy świadczy o rzetelności, jakości usług oraz przestrzeganiu terminów.

Studnie głębinowe tworzone są z wykorzystaniem sprawdzonych metod i materiałów. Zaopatrujemy się u największych polskich producentów artykułów instalatorskich. Dla nas odwierty studni to codzienność, dlatego jesteśmy przekonani o zadowoleniu klienta z wykonanej realizacji. Naszym mottem jest „Woda bezcenny dar”. Od wielu lat staramy się zachowywać jak najlepszy stosunek jakości do ceny.

Studnie głębinowe Milówka cennik 2023

Poznaj orientacyjny koszt studni głębinowej w Milówce. Cena dla każdej usługi studniarskiej.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT), które w tym sezonie 2023 wykonujemy GRATIS! Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia.

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Zdecydowałeś się na własne ujęcie wody?

Skontaktuj się z nami! Wybierzemy dla Ciebie najlepszą metodę odwiertu studni w Milówce

Opinie klientów z Milówki: #googlemaps #facebook

Po rozmowach z roznymi wykonawcami hydroodwiertow filnalnie zdecydowalem sie na uslugi tej firmy i jestem bardzo zadowolony z efektow ich pracy, doskonale wiedzą co robia. Polecam i dziekuje za wspolprace
★★★★★
Bartłomiej W – 10 marca 2020

Studnia działa bardzo dobrze. Firma wykazała się profesjonalizmem, załatwiła wszystko co trzeba w dosyć niskiej cenie. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Polecam.
★★★★★
Alicja W – 27 luty 2016

Potrzebujesz studnie o większej średnicy? Daj nam znać, przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę.

Wykonane studnie są szczelnie zamknięte i zabezpieczone przed napływem wód gruntowych.

Stosowane zabezpieczenia studni:

  • iniekcja otworu lub cementacji,
  • zastosowanie wertonitu lub kompaktonitu
Budowa studni głębinowej

Maszyny wykorzystywane przy budowie studni:

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne
Usługi studniarskie

Milówka – wieś położona w Beskidzie Żywieckim nad rzeką Sołą. Leży w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. Jest siedzibą gminy Milówka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180