Studnie głębinowe Śląsk

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze

Studnie głębinowe i kręgowy od 220 zł metr z materiałem

Na podstawie wcześniejszych odwiertów studni głębinowych na Śląsku, nasz hydrogeolog dobiera najlepszą metodę wiercenia i odpowiednią średnicę do żądanej wydajności studni. Z użyciem map hydrogeologicznych określa czy woda znajduje się na działce oraz sprawdza przekrój geologiczny gruntu. Te informacje pozwalają mu określić czy wymagane jest zastosowanie zabezpieczenia przed napływem wód gruntowych w postaci rury osłonowej. Jej brak pozwala znacząco obniżyć koszt studni głębinowej.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Metody odwiertu studni głębinowej na Śląsku:

metody odwiertu studni głębinowej

  • obieg płuczki (prawy)
  • młotek wgłębny system DSB lub ODEX
  • wiercenie szapą lub udarowe

Studnie głębinowe wykonujemy wyłącznie na terenie Śląska i Małopolski, w odległości nie większej niż 150 km od naszej siedziby w Bielsku-Białej. Studnie wykonywane są wraz z przyłączem do budynku czy innych instalacji wodnych np. nawadnianie ogrodu czy pól rolnych.

Wykonanie studni o dobrych parametrach wody i odpowiedniej wydajności do danego zapotrzebowania wodnego wymaga kompleksowej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Nabyliśmy ją podczas wielu lat odwiertów studni głębinowych na Śląsku. Jako lokalna firma z Bielska, bardzo dobrze znamy teren na którym na co dzień pracujemy, a zdobyte kontakty pozwalają nam na usprawnienie procesów formalnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją we własne ujęcie wody ze studni to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalny odwiert studni głębinowej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Cena wykonania studni głębinowej na Śląsku ustalana jest indywidualnie, wycena jest darmowa. Orientacyjny koszt studni głębinowej znajduje się w poniższym cenniku na rok 2023.

Nasi klienci bardzo sobie chwalą wykonane przez nas studnie, podkreślając konkurencyjność cen na rynku studniarskim i jakość świadczonych usług. Powstają one na podstawie sprawdzonych metod w danym regionie. Aby określić odpowiednią metodę i średnicę wiercenia, nasi wykwalifikowani wiertnicy dodatkowo wspomagają się dokumentacją z wcześniejszych odwiertów w okolicy. Pozwala to uniknąć nieoczekiwanych problemów i skrócić czas i koszta odwiertu do minimum. Dzięki zastosowaniu tych wszystkich procesów, jesteśmy przekonani, że studnia którą wykonaliśmy spotka się z akceptacją ze strony klienta.

Studnie głębinowe Śląsk cennik 2023

Jaki jest koszt wykonania studni głębinowej na Śląsku. Ceny dla każdej usługi.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami! Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Opinie klientów: #googlemaps #facebook

Tanio szybko i solidnie.Firma godna polecenia?
★★★★★
Sylwia C – 19 sierpnia 2019

Polecam firma spisała się na medal Tanio Szybko Solidnie ?
★★★★★
Natalia Glen – 17 lipca 2019

Świetna firma,rzetelna praca polecam!!
★★★★★
Zuzannva – 2 lipca 2019

Istnieje możliwość odwiertu studni głębinowej na Śląsku o większej średnicy. W tym celu prosimy o kontakt, przygotujemy specjalną wycenę.

Wykonywane przez nas studnie głębinowe są hermetycznie zamknięte oraz zabezpieczone przed napływem wód gruntowych.

Zastosowane zabezpieczenia:

  • cementacja lub inekcja otworu,
  • zastosowanie kompaktonitu lub wertonitu.
Budowa studni głębinowej

Maszyny jakimi wykonujemy wiercenie studni głębinowej na Śląsku

Usługi studniarskie
samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180