Studnie głębinowe Sucha Beskidzka

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrologiczno-wiertnicze oddział w Suchej Beskidzkiej.

Studnie głębinowe i kopane w Suchej Beskidzkiej od 220 zł za metr wraz z materiałem.


Od ponad 20 lat oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy studni głębinowych i kręgowych. Nasze działania koncentrujemy na obszarze południowej Polski, w szczególności rejonów Małopolski oraz Śląska. W ostatnich latach spora ilość odwiertów studni głębinowych została zrealizowana w Suchej Beskidzkiej.

Chęć posiadania własnej studni głębinowej na terenie działki obok domu jednorodzinnego czy też firmy staje się coraz bardziej powszechna. Oszczędności, które można poczynić w związku z rezygnacją z wody pochodzącej z wodociągu, są znaczące. Szacuje się, że miesięczny koszt związany z utrzymaniem studni głębinowej w odpowiednim stanie to jedynie ułamek kosztów w porównaniu z wysokością rachunków za wodę w skali roku. Dodatkowo uzyskanie dostępu do wody pochodzącej z głębokich warstw wodonośnych to zdecydowanie najlepszy sposób na uzyskanie wystarczającej ilości wody w dobrej jakości.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Na terenie Suchej Beskidzkiej i okolic wykonujemy darmowe konsultacje dotyczące studni głębinowych. Przedstawiamy możliwości pozyskania wody w danym miejscu oraz sposoby, których możemy użyć do wywiercenia studni.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, materiałom a przede wszystkim posiadanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, możemy świadczyć kompleksowe usługi, począwszy od pomiarów aż po przyłączenie wody.

Nasi hydrogeolodzy doskonale znają rejony Suchej Beskidzkiej a dzięki mapom hydrograficznym i hydrogeologicznym powiatu oraz na podstawie wcześniejszych realizacji, wyznaczają odpowiednie miejsce do odwiertu. Na tym etapie dobierany jest także rodzaj i średnica odwiertu. Podejmowana jest również decyzja o konieczności zastosowania rur osłonowych.

Studnie głębinowe w Suchej Beskidzkiej najczęściej wiercimy za pomocą następujących metod:

metody odwiertu studni głębinowej

  • obieg płuczki (prawy)
  • młotek wgłębny DSB lub ODEX
  • wiercenie udarowe lub szapą.

Po wykonaniu odwiertu przystępujemy do montażu kolumny studziennej, a następnie żwirowania i uszczelniania otworu. Ważnym etapem jest pompowanie oczyszczające w celu wykonania pomiaru wydajności studni głębinowej. Następnie zajmujemy się doborem pompy głębinowej, która w przypadku tego typu studni jest elementem niezbędnym do jej prawidłowego funkcjonowania. Odpowiednio zabezpieczamy studnię i wykonujemy przyłącza do budynku.

Nasze kompleksowe działania w zakresie budowy studni obejmują również badanie wody na życzenie klienta. Pobrane próbki wędrują do laboratorium w specjalnie przygotowanych pojemnikach. W razie wykrycia ewentualnych zanieczyszczeń podejmujemy decyzję o uzdatnianiu wody do picia za pomocą odpowiednich filtrów lub stacji uzdatniania wody.

Jesteśmy pewni solidności naszych działań w zakresie odwiertów studni głębinowych. Oferujemy wykonanie wydajnych i bezawaryjnych studni. Nasz serwis pogwarancyjny obejmuje aż 2 lata na każdą usługę.

Studnie głębinowe Sucha Beskidzka cennik 2023

Zobacz jaki jest koszt studni głębinowej w Suchej Beskidzkiej. Ceny dla poszczególnych usług.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Jesteś zainteresowany odwiertem w Suchej Beskidzkiej?

Skontaktuj się z nami! Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Opinie klientów z Suchej Beskidzkiej: #googlemaps #facebook

Polecam, zgrana ekipa wiedzą co robią.
★★★★★
Wojciech m – 29 stycznia 2020

Polecam! Firma wykonala swoja prace wzorowo!
★★★★★
Jus Ka – 21 wrzesień 2017

Istnieje możliwość wykonania odwiertu studni głębinowej większą średnicą. W tym celu prosimy o kontakt.

Pełna hermetyczność i zabezpieczenie przed napływem wód gruntowych – tym charakteryzują się nasze studnie.

Rodzaje stosowanych zabezpieczeń studni:

  • inekcja otworu lub cementacj,
  • zastosowanie wertonitu lub kompaktonitu
Budowa studni głębinowej

Maszyny, którymi wykonywany jest odwiert:

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne
Usługi studniarskie

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

Sucha Beskidzka – województwo małopolskie, powiat suski

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180