Studnie głębinowe Szczyrk

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze | odział Szczyrk

Wiercenie studni głębinowych lub kopanie przy użyciu sprzętu mechanicznego od 220 zł za metr (mb) wraz z materiałem.

Herb Szczyrku

Każdego roku wykonujemy kilkanaście studni głębinowych w Szczyrku, więc nasz geolog znakomicie zna ten teren. Na podstawie wcześniejszych odwiertów i aktualnych map hydrogeologicznych, ustala głębokość na jakiej znajduje się woda. Na tej podstawie dobiera odpowiedni sposób i średnicę wiercenia. Te informacje są niezbędne to podjęcia decyzji o montażu rury osłonowej. Jej celem jest zabezpieczenie wody w studni przed napływem wód gruntowych, które psują jakość pod względem bakteriologicznym. Jednak gdy nie jest wymagana, warto z niej zrezygnować, gdyż obniża to znacząco ostateczny koszt studni.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Do odwiertów studni głębinowych w Szczyrku stosujemy metody:

metody odwiertu studni głębinowej

  • prawy obieg płuczki
  • młotek wgłębny DSB
  • młotek wgłebny ODEX
  • wiercenie szarpą
  • wiercenie udarowe

Nasza firma działa południu Polski, obejmując zasięgiem działania województwo śląskie i małopolskie. Posiadamy 4 oddziały wiertnicze w Bielsku-Białej, Krakowie, Katowicach i Żywcu.

Każda grupa wiertnicza składa się z wiertników posiadających niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat odwiertów w danym regionie, nie inaczej jest w Szczyrku. Zespół działający na tym terenie może pochwalić się setkami wykonanych realizacji odwiertów studni czy skutecznych badań poszukiwania wody.

Będą firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży studniarskiej jesteśmy przygotowani na różne scenariusze występujące podczas tworzenia studni głębinowych. Zapewniamy Państwu profesjonalną usługę odwiertu, 2 letnią gwarancję na działanie oraz późniejszy regularny serwis. Koszt studni głębinowej ustalany jest osobno dla każdego klienta, w zależności od rodzaju i miejsca odwiertu. Zazwyczaj nie różni się zbytnio od prezentowanego niżej cennika.

Wiercimy wszystkimi możliwymi średnicami. Używamy tylko sprawdzonych metod odwiertu. Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Korzystamy z najlepszych urządzeń wiertniczych. Te wszystkie elementy powodują, że klient jest usatysfakcjonowany z wykonanej studni. Ponad 30 pozytywnych recenzji na temat Hydroodwierty w Google mówi samo za siebie. Zapewniamy korzystny stosunek jakości do ceny.

Studnie głębinowe Szczyrk – cennik na 2023 rok

Zobacz ile kosztują usługi studniarskie w Szczyrku.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Zdecydowałeś się na budowę studni?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie odwiertu w Szczyrku.

Opinie od klientów ze Szczyrku: #googlemaps #facebook

Fachowa oraz rzetelna firma, złożona z kompetentnych ludzi, znających się na swoim rzemiośle. Miły oraz profesjonalny kontakt i doradztwo. Zlecenie wykonane sprawnie i szybko. POLECAM!!
★★★★★
Grzegorz – 7 lutego 2020

Firma bardzo godna polecenia powiedziałabym ze wszystko jest na plus, pracownicy bardzo mili i bardzo rzetelnie wykonują swoją pracę. No ja nie mam sie do czego przyczepić tak wiec jeśli tylko ktos takowej firmy potrzebuje to juz wie gdzie ma dzwonić pozdrawiam serdecznie😊
★★★★★
Sylwia Tlałka – 4 lutego 2020

Polecam, świetna firma … staranność dokładność, dobra jakość… dbają o klienta.. czyli wszystko to co najważniejsze :) polecam polecam wszystkim..
★★★★★
Marcelina Olko – 3 lutego 2020

Jesteś zainteresowany odwiertem studni głębinowej w Szczyrku o większej średnicy niż standardowe? Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Studnie głębinowe są szczelnie zamknięte oraz posiadają zabezpieczenie przed napływem wód gruntowych.

Zastosowane zabezpieczenia studni:

  • iniekcja otworu lub cementacji,
  • zastosowanie wertonitu lub kompaktonitu
Budowa studni głębinowej

Nasze maszyny wiertnicze:

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne
Usługi studniarskie

Szczyrk – miasto położone w województwie śląskim, w powiecie bielskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180