Studnie głębinowe Ustroń

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze – rejon Ustroń

Od 220 zł za metr studni głębinowej i kręgowej (cena zawiera materiał)

Herb Ustronia

Każdego miesiąca w Ustroniu wykonujemy kilka studni, więc możemy powiedzieć, że dobrze znamy panujące tam warunki wodno-gruntowe. Zazwyczaj są to studnie głębinowe o głębokości 25 – 30 metrów, choć zdarzają się pojedyncze zlecenia na studnie kręgowe. Rodzaj studni hydrogeolog określa na podstawie głębokości na której znajduje się woda.

Używa do tego map hydrogeologicznych Ustronia oraz dokumentacji z poprzednich odwiertów w tej okolicy. Ponadto ustala czy trzeba zastosować rurę osłonową, której celem jest zabezpieczenie studni przed napływem wód gruntowych niekorzystnie wpływających na jakość wody. To ważna decyzja, zważywszy na fakt, że w przypadku jej braku ostateczny koszt realizacji jest zdecydowanie niższy.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Metody odwiertu studni głębinowej stosowane w Ustroniu:

metody odwiertu studni głębinowej

  • system obiegu płuczki wiertniczej prawy
  • młotek wgłębny system DSB lub ODEX
  • wiercenie studni głębinowej szapą lub udarowo

Hydroodwierty świadczą usługi studniarskie na terenie całego Śląska i Małopolski. Posiadamy 4 główne bazy wiertnicze: Bielsko-Biała, Kraków, Katowice i Żywiec. Dodatkowo podzielone są na oddziały, jeden z nich znajduje się właśnie w Ustroniu. Tego typu rozwiązanie ma na celu świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie studni głębinowych przez pracowników, którzy mają wiedzę i doświadczenie w odwiertach w danym rejonie.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy mądrzejsi o te kilka tysięcy zrealizowanych zleceń. Mając na karku 20 lat doświadczenia w różnorodnych projektach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, możemy zagwarantować Państwu profesjonalny odwiert wszystkimi metodami i średnicami.

Czas realizacji ustalany, w dużej mierze zależy od miesiąca. W okresie jesienno-zimowym jest zdecydowanie, krótszy niż przez resztą część roku. Orientacyjny koszt studni, można sobie obliczyć korzystając z naszego cennika. Ostateczna cena studni głębinowej wymaga indywidualnej wyceny, którą przygotowujemy bezpłatnie. Dbamy o konkurencyjność cen w porównaniu do innych firm studniarskich.

Klienci chwalą sobie nasze studni głębinowe, zwracając szczególną uwagę na czas realizacji, jakość usługi, terminowość i ogólne wrażenie. W serwisie Google, Hydroodwierty posiadają ponad 30 pozytywnych opinii. Z tego powodu chętnie dodają pozytywne opinie na nasz temat oraz polecają naszą firmę znajomym.

Studnie głębinowe Ustroń cennik 2023

Oblicz orientacyjny koszt wykonania studni głębinowej w Ustroniu.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Jesteś zainteresowany odwiertem w Ustroniu?

Skontaktuj się z nami! Opracujemy najlepszy plan odwiertu.

Opinie klientów z Ustronia: #googlemaps #facebook

Super firma, solidna … polecam
★★★★★
Jaroslaw Dusik – 6 lutego 2020

Polecam firmę. Prace wykonane szybko i sprawnie.
★★★★★
Luis Luisao – 3 lutego 2020

Solidnie, szybko.Woda tryska jak szalona ;)
★★★★★
Daniel Hudziak – 7 sierpnia 2019

Dopuszczamy możliwość odwiertu studni głębinowej większą średnicą, w tym celu skontaktuj się z nami.

Hermetyczne oraz zabezpieczone przed wodami gruntowymi.

Zabezpieczenia studni:

  • inekcja otworu, cementacja,
  • zastosowanie wertonitu, kompaktonitu
Budowa studni głębinowej

Maszyny, którymi wykonujemy odwierty:

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne
Usługi studniarskie

Ustroń – miejscowość położona w województwie śląskim i powiecie cieszyńskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180