Studnie głębinowe Wisła

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze z filią w Wiśle

Własne ujęcie wody w formie studni głębinowej lub kopanej od 220 zł metr bieżący (cena zawiera materiał)

Herb Wisły

Posiadając duże doświadczenie w wierceniu studni głębinowych na terenie Wisły, nasz hydrogeolog na podstawie danych z innych odwiertów w tej miejscowości  dobierze najlepszą metodę oraz średnicę odwiertu. Mapy hydrogeologiczne powiatu cieszyńskiego pomogą w ustaleniu przekroju geologicznego oraz stwierdzeniu czy woda dostępna jest na tej działce. Mają również duże znaczenie w doborze odpowiedniego sposobu wiercenia i decyzji o zastosowaniu rury osłonowej, której celem jest zabezpieczenie przed napływem wód gruntowych. Jednak jej zastosowanie, podnosi koszty studni.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Metody wiercenia studni głębinowych w Wiśle:

metody odwiertu studni głębinowej

  • obieg płuczki (prawy)
  • młotek wgłębny system DSB lub ODEX
  • odwiert studni głębinowej szapą lub udarowy

Poza miastem Wisła, studnie głębinowe z przyłączem do budynku wykonujemy na południu kraju (Śląsk, Małopolska), w promieniu 150 km od głównej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy Błońska 3. Studnie wiercimy wszystkimi metodami i średnicami.

Wykonanie studni w Beskidzie Śląskim wymaga od wiertników sporej wiedzy teoretycznej oraz bogatego doświadczenia zawodowego. Od przeszło 20 lat świadczymy usługi studniarskie na obszarze największych miast Małopolski (Kraków, Oświęcim, Chrzanów) i Śląska (Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn) oraz wszystkich okolicznych miasteczek i wsi.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas wykonywania różnego rodzaju studni i usług z nimi związanymi, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalny odwiert oraz późniejszy serwis. Cena studni głębinowej ustalana jest indywidualnie z każdym klientem, jednak zbytnio nie odbiega od prezentowanego niżej cennika. Klienci chwalą sobie nasze studnie głębinowe, o czym świadczy ponad 30 pozytywnych ocen w naszej wizytówce Google Maps.

Tworzymy studnie głębinowe za pomocą sprawdzonych metod i przy użyciu materiałów od wiodących polskich producentów akcesoriów do studni. Dla naszych wiertników odwiert studni to codzienność dlatego jesteśmy pewni, że klient będzie zadowolony z ostatecznego wyniku realizacji. Hydroodwierty to najlepszy stosunek jakości do ceny przy wykonaniu studni.

Studnie głębinowe Wisła cennik 2023

Sprawdź ile wynosi koszt wykonania studni głębinowej w Wiśle. Cena dla każdej usługi.

Studnia głębinowa od 220 zł za metr bieżący z materiałem. Średnica rury do wody pitnej 125 mm + standardowe filtry fabryczne. Wykonana przy użyciu sprężonego powietrza.

Studnie głębinową można również uzbroić w dodatkowe, specjalistyczne filtry. Dobierane są do profilu geologicznego, na podstawie badań gruntu metodą elektrooporową (ERT). Koszt uzbrojenia w dodatkowe, specjalistyczne filtry do uzgodnienia. Natomiast w tym sezonie 2023 GRATIS możemy zaoferować szukanie wody na podstawie map hydrogeologicznych!

Studnia głębinowa działająca z wymaganą wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Zdecydowałeś się na budowę studni?

Skontaktuj się z nami! Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie odwiertu studni w Wiśle.

Opinie klientów z Wisły: #googlemaps #facebook

bardzo fajne hydroodwierty
★★★★★
xSKRiL – 5 lutego 2020

Genialni fachowcy. Konkurencyjne ceny,profesjonalne podejscie do klienta i doskonala znajomosc fachu.Goraco polecam.
★★★★★
Bart Poborowski – 24 stycznia 2020

Firma godna polecenia fachowa i solidna polecam każdemu.
★★★★★
Dariusz Urbaniec – 26 maja 2018

Jesteś zainteresowany odwiertem studni głębinowej o większej średnicy? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie właściwą wycenę.

Studnie głębinowe są szczelnie zamknięte oraz posiadają zabezpieczenie przed napływem wód gruntowych.

Zastosowane zabezpieczenia studni:

  • iniekcja otworu lub cementacji,
  • zastosowanie wertonitu lub kompaktonitu
Budowa studni głębinowej

Maszyny przy pomocy których wykonywany jest odwiert:

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne
Usługi studniarskie

Wisła – miasto położone w województwie śląskim, w powiecie Cieszyńskim. Leży w Beskidzie Śląskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180