Studnie głębinowe Żywiec

Hydroodwierty

Beskidzkie centrum hydrogeologiczno-wiertnicze – oddział żywiecki

Studnie głębinowe i kopane w Żywcu od 150 zł za metr wraz z materiałem.


W jaki sposób wykonuje się odwierty studni głębinowych w Żywcu? Na podstawie wcześniej wykonanych zleceń, nasi wiertnicy dobierają najlepszą technikę prac, analizując region i rodzaj gleby.

Dodatkowo hydrogeolog dokonuje analizy map hydrogeologicznych hydrograficznych dla Żywca, dzięki czemu może stwierdzić, czy woda znajduje się na działce. Ocenia również przekrój geologiczny, by można było podjąć decyzję odnośnie konieczności stosowania rur osłonowych. Jeśli nie są potrzebne, koszty wykonania odwiertu będą niższe.

Hydroodwierty – studnie głębinowe

Wykorzystujemy profesjonalne metody odwiertu studni głębinowej w Żywcu:

metody odwiertu studni głębinowej

  • na młotek wgłębny z systemem DSB,
  • prawy obieg płuczki,
  • na młotek wgłębny z systemem ODEX,
  • wiercenie studni głębinowej maszyną udarową,
  • wiercenie studni głębinowej z użyciem szapy wiertniczej.

Oferujemy kompleksowe wykonanie studni głębinowych z przyłączem nie tylko na terenie Żywca, ale także na Śląsku i w Małopolsce, w odległości do 150 km od Bielska- Białej. Możemy zrealizować projekt studni głębinowej dowolną techniką i o wyznaczonej średnicy.

Wykonanie odwiertu wymaga nie tylko zestawu umiejętności, kompleksowej wiedzy, ale także doświadczenia, które nasza firma zdobywa od ponad 30 lat, wykonując nie tylko studnie głębinowe w Żywcu, ale także szereg innych prac.

Tysiące zadowolonych klientów i wykonanych zleceń sprawiają, że możemy zagwarantować profesjonalny odwiert studni głębinowej. Jaki jest koszt usługi? Cena studni jest ustalana indywidualnie, w zależności od projektu, jednak orientacyjne ceny można sprawdzić w poniższym cenniku. Są one bardzo konkurencyjne w porównaniu z ofertą innych firm.

Wybierając naszą ofertę, każdy inwestor będzie miał pewność, że studnie na terenie Żywca zostaną wykonane z użyciem sprawdzonych technik. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. To daje nam pewność, że studnie głębinowe spełnią wymagania każdego inwestora. Hydroodwiert.pl to doskonale wykonane studnie głębinowe – koszt ich budowy jest atrakcyjny dla każdego klienta.

Studnie głębinowe Żywiec cennik 2022

Oblicz jaki jest orientacyjny koszt studni głębinowej w Żywcu. Ceny dla wybranych usług.

Studnia głębinowa pracująca z zadaną wydajnością o głębokości nie większej niż 23 metry w cenie od 7000 zł. Wywiercenie studni głębinowej bez wody lub z małą jej ilością (negatyw) płatne 100 zł za metr bieżący.

Studnia głębinowa / odwiert badawczy150 zł / metr wraz materiałem
Studnia głębinowa wiercona przy użyciu sprężonego powietrza i średnicy rury spożywczej 100 mm250 zł / metr wraz materiałem
Studnia głębinowa wiercona przy użyciu sprężonego powietrza i średnicy rury spożywczej 115 mm270 zł / metr wraz materiałem
Studnia głębinowa wiercona przy użyciu sprężonego powietrza i średnicy rury spożywczej 120 mm300 zł / metr wraz materiałem
Studnia głębinowa wiercona przy użyciu sprężonego powietrza i średnicy rury spożywczej 180 mm350 zł / metr wraz materiałem
Wykopanie studni wykonanej przy użyciu sprzętu mechanicznego i średnicy kręgów 900 mm150 zł / metr + materiał
Wykopanie studni głębinowej z kręgów wykonanej ręcznie i średnicy zewnętrznej 1115 mm200 z / ł metr + materiał
Zastosowanie filtru siatkowego / tylko przy występowaniu płynnych piasków – kurzawa700 zł / 1 studnia
Zastosowanie rury osłonowej stalowej / jeżeli jest wymaganaod 70 do 100 zł / w zależności od średnicy
Zastosowanie rury osłonowej plastikowej / jeżeli jest wymaganaod 30 do 50 zł / w zależności od średnicy
Pogłębienie studniod 500 zł

Jesteś zainteresowany odwiertem studni w Żywcu?

Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Tobie najlepsze rozwiązanie.

Opinie klientów z Żywca: #googlemaps #facebook

Dobra firma usługi wykonuje terminowo i uczciwie . Pracownicy mili i sympatyczni .Polecam wszystkim czytającym i szukającym ekipy do wykonania studni ☆☆☆☆☆
★★★★★
Leszek K – 23 grudnia 2021

Polecam firmę za dobre wykonanie usługi Dziękuję bardzo ludziom od wiercenia a szczególnie hydraulikom którzy wykonali podłączenia wody do domu .
★★★★★
Przemysław – 03 lipca 2021

Chcesz zamówić wiercenie studni głębinowej większymi średnicami? Usługa jest uzgadniana indywidualnie – zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny.

Nasza firma wykonuje hermetyczne i doskonale zabezpieczone studnie głębinowe, do których nie przedostają się zanieczyszczone wody gruntowe.

Wykorzystujemy poniższe zabezpieczenia studni:

  • Cementację lub iniekcję otworu,
  • Wertonit lub kompkaktonit.
Budowa studni głębinowej

Sprzęt wiertniczy do odwiertów:

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczneUsługi studniarskie

samowyplyw, cisnienie hydrostatyczne

Żywiec – województwo śląskie, powiat żywiecki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie lub pod numerem 500 100 711, 514 268 180