Działamy na terenie Śląska i Małopolski szukając wód podziemnych czterema najlepszymi i najbardziej sprawdzonymi metodami, które zaobserwowaliśmy podczas naszej trzydziestoletniej działalności.

Przy każdym z proponowanych badań klient ma dostęp do archiwum wykonanych zleceń na szukanie wody w pobliżu obszaru usługi. Wszystkie metody poszukiwania wody są skuteczne i dobierane indywidualnie do profilu geologicznego na danym terenie. Wykonaliśmy około czterech tysięcy pozytywnych badań i odwiertów studni głębinowych. Doskonale wiemy więc, w jaki sposób przeprowadzić profesjonalne szukanie wody na działce.

Poszukujemy wody dla wielu zaprzyjaźnionych firm wiertniczych, a nowe chętnie zapraszamy do współpracy. Wiercimy dużymi średnicami od 200zł/mb. do stanu gotowego z materiałem. Poniżej prezentujemy dostępne badania, ich skuteczność oraz ceny. Wykonujemy między innymi radiestezyjne szukanie wody, które jest najbardziej sprawdzonym z oferowanych przez nas sposobów. Jest to tak zwane szukanie wody różdżką. Badania radiestezyjne wody pozwalają wykrywać różnego rodzaju obiekty, takie jak żyły wodne. Posiadamy jednak doświadczenie również, jeśli chodzi o inne metody poszukiwania wody. Szukanie wody może się więc odbyć także za pomocą metod elektrooporowych, elektro-sejsmicznych oraz hydrogeologicznych.

OTO CZTERY SPRAWDZONE METODY SZUKANIA WODY

BADANIE HYDROGEOLOGICZNE

Na podstawie aktualnych map Polski, geolog sprawdza, czy w danym terenie występuje woda i określa profil geologiczny

CENA

  • Badania z opisem – 100zł
  • Badanie bez opisu – GRATIS (Tylko w tym sezonie)

Skuteczność badania 70%


BADANIE ELEKTRO-SEJSMICZNE

Wykonywane są na posesji klienta

CENNIK

  • Wykonanie jednego punktu pomiaru to 20 zł + dojazd 50gr / 1 km (średnio trzeba wykonać między pięć a dwanaście pomiarów dla prawidłowego znalezienia najlepszego miejsca na działce)

Ze względu na występowanie dużych ilości łupku na terenie Śląska i Małopolski, badanie ma skuteczność 60%


BADANIE ELEKTROOPOROWE

Wykonywane na działce klienta(minimum 50 arów działka)

KOSZT

  • Badania to 700zł + dojazd 50gr / 1 km

Skuteczność 90%


BADANIE RADIESTEZYJNE

Wykonywane na posesji klienta

CENY POMIARU

  • wyznaczenie miejsca, podanie głębokości, podanie wydajności i napływy dobowego 400zł + dojazd 50gr / 1km

Skuteczność 99%

odra4p0